Impulse ECP605 Jalkojen ojennus/Leg extension

Impulse

Impulse uutuus! Jalkojen ojennuslaite erillisillä vipuvarsilla.

●  Itsenäinen liikesuunnittelu: Soveltuu sekä yksi- että molemminpuolisiin harjoitustarpeisiin.

●  3-asentoon säädettävä aloituskulma: Helpottaa satulalle nousua ja laskeutumista samalla, kun se mahdollistaa suuremman liikeradan ja parantaa harjoittelun tehokkuutta.

●  5-asentoon säädettävä sääriluutyyny + 7-asentoon säädettävä selkätyyny: Täyttää eri pituisten käyttäjien harjoitteluvaatimukset.

●  Irrotettava istuintyyny: Irrotettava istuintyyny vähentää helposti kuluvien osien huoltokustannuksia.

●  Kätevä säätömekanismi: Lähtökulmaa ja selkänojan pehmusteen asentoa voidaan helposti säätää harjoitusasennosta, mikä varmistaa käyttömukavuuden.

●  Vastusnauhojen kiinnityspisteet: Suunniteltu kiinnityspisteillä vastusnauhoille, mikä mahdollistaa progressiivisen vastusharjoittelun ja laajentaa harjoittelun monipuolisuutta.

Mitat 1307 * 1700 * 1102 (mm) ja paino 163 kg. Maksimikuormitus 150 kg

Katso video

Tuotekoodi: